«Powrót

Funkcjonariusze z OC Medyka najszybsi w Mistrzostwach KAS w Kolarstwie Górskim

Funkcjonariusze z OC Medyka najszybsi w Mistrzostwach KAS w Kolarstwie Górskim

Funkcjonariusze z OC Medyka najszybsi w Mistrzostwach KAS w Kolarstwie Górskim

Peleton rowerowy jedzie ulicą w centrum miasta
Rowerzysta zjeżdża z góry
Statuetki i medale
Trzech rowerzystów przemierza górski odcinek trasy, w tle samochody KAS, SG i pogotowia

27 kwietnia 2019 roku odbył się drugi w tym roku wyścig Cyklokarpaty. Na dystansie Mega, który liczył ponad 40 km o przewyższeniu 1174 m odbyły się Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej oraz Mistrzostwa Straży Granicznej w Kolarstwie Górskim.

Wśród uczestników Mistrzostw Krajowej Administracji Skarbowej najszybsi byli funkcjonariusze celno-skarbowi pełniący służbę w Oddziale Celnym w Medyce Radosław Mich (czas: 01:49:06) i Bartłomiej Mazurkiewicz z PTC PRZEMYŚL (strata: +00:09:58) oraz na trzeciej lokacie Mariusz Stasicki z SST Lubcza (strata: +00:14:45). Na czwartym miejscu na metę dojechał Karol Piskorski z Roztocze Cycling Team z czasem 2:13:49 (+00:24:43), na piątym miejscu Mariusz Repich 2:17:49 (+00:28:43).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki dyplomy oraz okolicznościowe upominki.

Warto również wspomnieć, że funkcjonariusze Podkarpackiego  Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu, obok innych służb mundurowych Przemyśla, włączyli się w zabezpieczenie trasy maratonu. W tym roku zawodnicy mogli wybierać między trasą hobby- 31 km, trasa mega- 42 km oraz trasą giga- 75 km.

Miejmy nadzieję, że za rok do rywalizacji stanie liczniejsza grupa pracowników oraz funkcjonariuszy KAS, która wywalczy kolejne medale w Mistrzostwach KAS w kolarstwie górskim.