«Powrót

Losowanie specjalne w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie specjalne w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie specjalne w Narodowej Loterii Paragonowej

Baner promujący losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej

W dniu wczorajszym, tj. 18 stycznia 2016 r., odbyło się po raz pierwszy losowanie dwóch samochodów w Narodowej Loterii Paragonowej. Obok nagrody głównej, czyli Opla Astry, wylosowana została również nagroda specjalna– samochód Opel Insignia. W kwartalnym losowaniu specjalnym wzięły udział paragony zarejestrowane na stronie loterii w ostatnich 3 miesiącach 2015 r. z branży „Fryzjerstwo i pozostałe usługi kosmetyczne".

Od rozpoczęcia loterii, tj. od 1 października 2015., dwóch szczęśliwców odebrało od Ministerstwa Finansów kluczyki do Opli Astra, które stanowią nagrodę główną w comiesięcznych losowaniach Narodowej Loterii Paragonowej – w tym losowaniu biorą udział wszystkie zarejestrowane paragony. W dniu wczorajszym obok Opla Astry i dwóch tabletów (dostaną je właściciele numerów rezerwowych), wylosowano także nagrodę specjalną – Opla Insignię, która wylosowana została spośród tych uczestników loterii, którzy w okresie od października do grudnia 2015 r. zarejestrowali na stronie loterii swoje paragony fiskalne za usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Polacy zgłosili milion takich dowodów zakupu!

Tablet iPad Air 2 powędruje także do przedsiębiorcy, który wystawił zwycięski paragon.

Aktualnie w miesiącach od stycznia do marca br. branżą premiowaną jest „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna". Kolejnymi branżami nagradzanymi Oplem Insignią będą „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" (II kwartał 2016 r.) oraz „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016 r.).

  

Więcej informacji o wynikach losowania na stronie loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

 

***        ***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Dzięki temu możemy liczyć na sprawniejszą służbę zdrowia, oświatę czy transport publiczny. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 19.01.2016 Data publikacji: 19.01.2016 13:36 Data ostatniej modyfikacji: 07.03.2016 16:51
Autor: Ministerstwo Finansów Osoba publikująca: Edyta Furman Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
Rejestr zmian