«Powrót

Kolejne losowanie nagród. Szansa na notebooka lub tablet.

Kolejne losowanie nagród. Szansa na notebooka lub tablet.

Kolejne losowanie nagród. Szansa na notebooka lub tablet.

W piątek 27 listopada br., uczestnicy Narodowej Loterii Paragonowej będą mieć szansę na wygranie notebooka lub iPada. W drugim w tym miesiącu losowaniu nagród (sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2) wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane w październiku na stronie loterii.

 

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

 

Przypominamy, że po pierwszym losowaniu, które odbyło się 16 listopada, zwycięzca –pan Adam z Lęborka –swój paragon wymieni na Opla Astrę. Pozostałe wylosowane osoby (mieszkańcy Białegostoku i Bydgoszczy) wygrały multimedialny tablet iPad Air 2. Teraz wartościowy sprzęt elektroniczny –nowoczesne notebooki i iPady –trafi do kolejnych jedenastu uczestników loterii.

 

Wyniki losowania będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki dzisiaj ok. godz. 16. Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii paragonowej.

 

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat iparagon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii paragonowej.

 

Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 27.11.2015 Data publikacji: 27.11.2015 14:41 Data ostatniej modyfikacji: 30.11.2015 08:22
Autor: Wiesława Dróżdż Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Edyta Furman
Rejestr zmian