Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Urząd Skarbowy w Brzozowie

    • Anna Grzegorzak – koordynator, anna.grzegorzak@mf.gov.pl, tel. 13 434 07 30 wew. 122
    • Maria Bartnicka, maria.bartnicka@mf.gov.pl, tel. 13 434 07 30 wew. 131

    Urząd Skarbowy w Dębicy

    • Urszula Zając – koordynator, urszula.zajac@mf.gov.pl, 14 680 53 13
    • Elżbieta Bystrek, elzbieta.bystrek@mf.gov.pl, tel. 14 680 53 10
    • Paweł Gleń, pawel.glen@mf.gov.pl, tel. 14 680 53 10
    • Agnieszka Bielówka, agnieszka.bielowka@mf.gov.pl, tel. 14 680 53 14,
    • Edyta Baum-Ciecieręga, edyta.baum-ciecierega@mf.gov.pl, tel. 14 680 53 11

    Urząd Skarbowy w Jarosławiu

    • Iwona Karcińska – koordynator, iwona.karcinska@mf.gov.pl, tel. 16 624 67 75
    • Bogdan Zarzecki, bogdan.zarzecki@mf.gov.pl, tel. 16 624 67  82

    Urząd Skarbowy w Jaśle

    • Jerzy Bochnowski – koordynator, jerzy.bochnowski@mf.gov.pl, tel. 13 448 01 81 wew. 117
    • Małgorzata Hap, malgorzata.hap@mf.gov.pl, tel. 13 448 01 81 wew. 109

    Urząd Skarbowy w Kolbuszowej

    • Krystyna Zielińska – koordynator, krystyna.zielinska@mf.gov.pl, tel. 17 227 06 69
    • Jan Partyka, jan.partyka@mf.gov.pl, tel. 17 227 06 69

    Urząd Skarbowy w Krośnie

    • Iwona Kasprzyk – koordynator, iwona.kasprzyk@mf.gov.pl, tel. 13 437 35 11
    • Anna Bożek, anna.bozek@mf.gov.pl, tel. 13 437 35 12
    • Dorota Wójcik, dorota.wojcik5@mf.gov.pl, tel. 13 437 35 13

    Urząd Skarbowy w Lesku

    • Agnieszka Poznańska – koordynator, agnieszka.poznanska@mf.gov.pl, tel. 13 469 90  66
    • Iwona Karolinczak, iwona.karolinczak@mf.gov.pl, tel. 13 469 90 67

    Urząd Skarbowy w Leżajsku

    • Elżbieta Mączka – koordynator, elzbieta.maczka@mf.gov.pl, tel. 17 240 68 43
    • Aleksandra Sobuś, aleksandra.sobus@mf.gov.pl, tel. 17 240 68 38

    Urząd Skarbowy w Lubaczowie

    • Magdalena Czajkowska – koordynator, magdalena.czajkowska2@mf.gov.pl, tel. 16 632 93 19
    • Dorota Lisze, dorota.lisze@mf.gov.pl, tel. 16 632 93 19
    • Lucyna Szawara, lucyna.szawara@mf.gov.pl, tel. 16 632 93 05

    Urząd Skarbowy w Łańcucie

    • Joanna Wojnar – koordynator, joanna.wojnar@mf.gov.pl, tel. 17 225 93 46

    Urząd Skarbowy w Mielcu

    • Marta Wójcik – koordynator, marta.wojcik@mf.gov.pl, tel. 17 780 00 51
    • Dominik Durda, dominik.durda@mf.gov.pl, tel. 17 780 00 83
    • Andrzej Mieszkowski, andrzej.mieszkowski@mf.gov.pl, tel. 17 780 00 69

    Urząd Skarbowy w Nisku

    • Sebastian Moskal – koordynator, sebastian.moskal@mf.gov.pl, tel. 15 877 77 29
    • Jolanta Hawryło, jolanta.hawrylo@mf.gov.pl, tel. 15 877 77 24

    Urząd Skarbowy w Przemyślu

    • Agnieszka Harłacz – koordynator, agnieszka.harlacz@mf.gov.pl, tel. 16 675 26 63
    • Monika Kowalczyk, monika.kowalczyk2@mf.gov.pl, tel. 16 675 26 74
    • Joanna Kaszelny, joanna.kaszelny@mf.gov.pl, tel. 16 675 26 74

    Urząd Skarbowy w Przeworsku

    • Alina Maziarz-Tańska – koordynator, alina.maziarz-tanska@mf.gov.pl, tel. 16 648 69 25
    • Magdalena Zazula, magdalena.zazula@mf.gov.pl, tel. 16 648 69 01
    • Ewa Kruk, ewa.kruk2@mf.gov.pl, tel. 16 648 69 01

    Urząd Skarbowy w Ropczycach

    • Janusz Bączkowski – koordynator, janusz.baczkowski@mf.gov.pl, tel. 17 223 18 25
    • Waldemar Sado, waldemar.sado@mf.gov.pl, tel. 17 223 18 24
    • Elżbieta Wdowik, elzbieta.wdowik@mf.gov.pl, tel. 17 223 18 21
    • Barbara Róg, barbara.rog@mf.gov.pl, tel. 17 223 18 22

    Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

    • Anna Klimczyk – koordynator, anna.klimczyk@mf.gov.pl, tel. 17 853 73 08
    • Grzegorz Pawlus, grzegorz.pawlus@mf.gov.pl, tel. 17 853 73 23

    Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie

    • Aneta Dragan-Pustelak – koordynator, aneta.dragan-pustelak@mf.gov.pl, tel. 17 87 51 449
    • Anna Dzik anna.dzik@mf.gov.pl,17 87 51 449,

    Urząd Skarbowy w Sanoku

    • Magdalena Potocka-Suchyna – koordynator, magdalena.potocka-suchyna@mf.gov.pl, tel. 13 461 63 40
    • Wojciech Pyrchała, wojciech.pyrchala@mf.gov.pl, tel. 13 461 63 06

    Urząd Skarbowy w Stalowej Woli

    • Edyta Szczupak – koordynator, edyta.szczupak@mf.gov.pl, tel. 15 877 71 63
    • Barbara Wojtanowicz, barbara.wojtanowicz@mf.gov.pl, tel. 15 877 71 63

    Urząd Skarbowy w Strzyżowie

    • Monika Wójcik – koordynator, monika.wojcik2@mf.gov.pl, tel. 17 276 85 26
    • Beata Strzępek, beata.strzepek@mf.gov.pl, tel. 17 276 85 26

    Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu

    • Aneta Olear-Guzik – koordynator, aneta.olear-guzik@mf.gov.pl, tel. 15 851 43 69
    • Justyna Rydzik, justyna.rydzik@mf.gov.pl, tel. 15 851 43 57

    Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych

    • Edward Małecki – koordynator, edward.malecki@mf.gov.pl, tel. 13 465 17 36
    • Małgorzata Marek-Tracińska, malgorzta.marek-taracinska@mf.gov.pl, tel. 13 465 17 36

    Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie

    • Piotr Kobryło – koordynator, piotr.kobrylo@mf.gov.pl, tel. 17 860 30 89
    • Anita Krużel, anita.kruzel@mf.gov.pl, tel. 17 860 31 01
    • Beata Gąsior, beata.gasior2@mf.gov.pl, tel. 17 860 31 01
    • Rafał Sajdak-Grabowski, rafal.sajdak-grabowski@mf.gov.pl, tel. 17 860 30 95
    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 24.10.2018 Data publikacji: 05.06.2017 14:31 Data ostatniej modyfikacji: 22.03.2021 12:12
    Autor: Urzędy Skarbowe w woj. podkarpackim Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Agnieszka Siwy
    Rejestr zmian