«Powrót

mł. insp. Waldemar Chaba Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

mł. insp. Waldemar Chaba Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

mł. insp. Waldemar Chaba Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Na zdjęciu Waldemar Chaba - Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Z dniem 13 czerwca 2017 r. mł. insp. Waldemar Chaba objął stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie 

Powołanie na stanowisko Dyrektora odbyło się w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, a w uroczystości wziął udział Szef Krajowej Administracji Skarbowej Marian Banaś, przedstawiciele kierownictwa Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Naczelnicy urzędów skarbowych województwa oraz Naczelnik Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Mł. insp. Waldemar Chaba ukończył studia wyższe na Wydziale Zarządzania Administracją Akademii Świętokrzyskiej. Rozpoczął pracę w Służbie Celnej na Posterunku Celnym w Ostrowcu Świętokrzyskim, w latach dziewięćdziesiątych był m.in. kierownikiem posterunków celnych w Skarżysku Kamiennej i Starachowicach. Następnie w 2000 r., pełnił obowiązki Zastępcy Dyrektora Urzędu Celnego Port Lotniczy Okęcie. Od 2001 do 2006 r. był Zastępcą Naczelnika Urzędu Celnego w Kielcach. W latach 2006-2008 zajmował stanowisko Zastępcy Dyrektora Izby Celnej w Kielcach,  w latach 2008-2013 Dyrektora Izby Celnej w Kielcach, w latach 2014 -2015 Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu, następnie Dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Wraz z utworzeniem Krajowej Administracji Skarbowej, objął stanowisko Zastępcy Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, a z dniem 13 czerwca 2017 r. objął stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. o Krajowej Administracji Skarbowej, dyrektora izby administracji skarbowej powołuje minister właściwy do spraw finansów publicznych na wniosek Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 13.06.2017 Data publikacji: 13.06.2017 15:57 Data ostatniej modyfikacji: 05.07.2017 09:23
Autor: Agnieszka Siwy Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
Rejestr zmian