«Powrót

Tydzień Przedsiębiorcy

Tydzień Przedsiębiorcy

Tydzień Przedsiębiorcy

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu informuje, że w siedzibie Inspektoratu ZUS w Jarosławiu, w dniach  23 - 27 listopada 2015 r. w ramach„TYGONIA  PRZEDSIĘBIORCY W ZUS" organizowane będą bezpłatne, specjalistyczne szkoleia i konsultacje dla przedsiębiorców, pod hasłem: „ZUS dla biznesu". 
Organizowane spotkania skierowane są do obecnych Przedsiębiorców, jak również do osób dopiero planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, którzy chcą uzyskać informacje na temat prowadzenia własnego biznesu, poznać obowiązujące przepisy prawa, czy dowiedzieć się czegoś więcej o działalności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Organizacja „Tygodnia Przedsiębiorcy" ma na celu:

  • umożliwienie Przedsiębiorcom uzyskania w jednym miejscu wszelkich informacji, którymi są zainteresowani, zarówno z zakresu zadań realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jak również przez organy ewidencyjne, urzędy pracy czy urzędy skarbowe;
  • propagowanie wiedzy na temat ZUS i realizowanych przez Zakład zadań;
  • upowszechnianie oferowanych przez Zakład usług elektronicznych oraz zachęcanie do korzystania z udogodnień jakie wynikają z posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych.

Podczas tej akcji w dniach 23-27 listopada 2015 r. w godz. 11-14 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Jarosławiu będzie można skorzystać z pomocy pracownika Urzędu Skarbowego w Jarosławiu w zakresie informacji o:

  • usługach elektronicznych: ePUAP, e-deklaracje i Portal Podatkowy,
  • bowiązkach rejestracyjnych w urzędzie skarbowym niezależnych od jednego okienka (CEIDG i KRS),
  • wdrażanej od 01.01.2016 r. usłudze „ASTYSTENTA PODATNIKA" dla nowo  rozpoczynających działalność gospodarczą.
  • formy opodatkowania działalności gospodarczej, plusy i minusy każdej z tych form oraz inne obowiązki ciążące na podatnikach i płatnikach.
bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 19.11.2015 Data publikacji: 19.11.2015 11:20 Data ostatniej modyfikacji: 19.11.2015 11:20
Autor: Piotr Olejarz Osoba publikująca: Edyta Furman Osoba modyfikująca: Edyta Furman
Rejestr zmian