«Powrót

Otwarte seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego

Otwarte seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego

Otwarte seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego

Ok. 300 spółek/ przedsiębiorstw, w związku z nowelizacją ustawy o rachunkowości, w tym roku będzie zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok. W związku z powyższym Ministerstwo Finansów wraz z partnerami przygotowało akcję informacyjną, której celem jest przystępne objaśnienie wszystkich zagadnień związanych z tym tematem.

 

W marcu br. odbędą się dwa bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu:

  • 2 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00seminarium dla księgowych, podczas którego gościem specjalnym będzie Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
  • 19 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00seminarium dla dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych z udziałem zarówno prelegentów-ekspertów, jak i zaproszonych przez nich praktyków w sporządzaniu raportów niefinansowych.

 

Spotkania będą bezpłatne i będą mieć charakter on-line.Ministerstwo Finansów zaprasza do udziału w nich wszystkich zainteresowanych!

 

Podczas spotkania można będzie zadać pytania ekspertom on-line. Wszystkie osoby chętne proszone są o przesłanie  zgłoszenia uczestnictwa w seminarium pod adres raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl. Bezpośrednio przed spotkaniem zgłoszonym uczestnikom będzie rozsyłany link do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.

 

Ministerstwo Finansów już dziś zaprasza również do przesyłania pytań ekspertom. Pytania te zostaną omówione podczas panelu dyskusyjnego w czasie seminarium i opublikowane na stronie internetowej MF.

 

Ministerstwo Finansów zachęca również do zapoznania się z pakietem materiałów informacyjnych poświęconych raportowaniu niefinansowemu oraz Q&A umieszczonym na  stronie internetowej (link otwiera nową stronę w innym serwisie) prowadzonej przez Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów.

Zaproszenie na seminarium edukacyjne nt. raportowania niefinansowego (link otwiera nową stronę w innym serwisie).

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 23.02.2018 Data publikacji: 23.02.2018 08:02 Data ostatniej modyfikacji: 23.02.2018 08:02
Autor: Ministerstwo Finansów Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
Rejestr zmian