«Powrót

Podkarpacka KAS wsparła akcję pomocy "Tytka charytatywna"

Podkarpacka KAS wsparła akcję pomocy "Tytka charytatywna"

Podkarpacka KAS wsparła akcję pomocy "Tytka charytatywna"

Dyrekcja IAS oraz Naczelnicy Urzędów
Tytka charytatywna

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz" to przesłanie tegorocznej akcji pomocy Caritas „Tytka charytatywna", do której przyłączyli się pracownicy i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu.

 

Już od lat przed Świętami Bożego Narodzenia Caritas w całej Polsce organizuje spotkania i posiłki wigilijne dla osób biednych i bezdomnych. Podczas tych spotkań osobom potrzebującym przekazywana jest pomoc rzeczowa w formie świątecznych prezentów.

Do tegorocznej akcji pomocy włączyli się pracownicy i funkcjonariusze KAS z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek. Dzięki dużemu zaangażowaniu, szczególnie  pracowników podkarpackich Urzędów Skarbowych, udało się zebrać pokaźne ilości produktów spożywczych i chemicznych.

Zapełnione "tytki charytatywne" zostaną przekazane Caritas Polska, by w czasie wigilijnych wieczerzy mogły dotrzeć do osób bezdomnych i potrzebujących wsparcia.


Akcję pomocy koordynował ks. Krzysztof Skałkowski  kapelan pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej  w Rzeszowie.

 

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 22.12.2017 Data publikacji: 22.12.2017 07:10 Data ostatniej modyfikacji: 22.12.2017 07:12
Autor: Edyta Chabowska Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
Rejestr zmian