«Powrót

,PODKARPACIE DLA BIZNESU - V Edycja

,PODKARPACIE DLA BIZNESU - V Edycja

,PODKARPACIE DLA BIZNESU - V Edycja

Na zdjęciu zaproszenie na Podkarpacie dla biznesu

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie serdecznie zachęca do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji "Podkarpacie dla biznesu", której organizatorem jest ZUS, współorganizatorem Politechnika Rzeszowska, a partnerami PIP, KAS i ITD.


31 stycznia 2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej przedstawiciel Krajowej Administracji Skarbowej wygłosi prelekcję dotyczącą zmieniających się przepisów.
Zmiany w przepisach prawa związane są zarówno z potrzebą dalszego uszczelniania poboru podatków, jak i dalszego ułatwiania wywiązywania się podatników z obowiązków podatkowych. Zmiany te to uproszczenie przepisów, dogodniejsze warunki dla podatników, w tym przede wszystkim przedsiębiorców, nowe zwolnienia i odliczenia, ale też nowe obowiązki i nowe zasady opodatkowania.

Aktualnie KAS podejmuje kolejne działania na rzecz ograniczenia obowiązków lub przejęcia ich wypełniania przez organy podatkowe, czego przykładem jest nowa usługa „Twój e-PIT" (link otwiera nową stronę w innym serwisie). To znaczące ułatwienie w przekazywaniu PIT do urzędu skarbowego.

Szczegółowy program Konferencji (link otwiera dokument w nowym oknie).
 

Serdecznie zapraszamy !