Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

  Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

  Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

  budynek Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu

  Uwaga!!!  Aby wyszukać dane teleadresowe Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, odpowiedniej delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego lub podległych oddziałów celnych należy wybrać odpowiednią zakładkę poniżej.

  (dostęp do kamer pokazujących bieżącą sytuację na przejściach granicznych w Medyce, Korczowej i Krościenku dostępny jest w zakładkach kontaktowych: OC Medyka, OC Korczowa i OC Krościenko po przewinięciu strony) 

  Klauzula informacyjna art. 13 RODO IAS w Rzeszowie dla klienta zewnętrznego (link otwiera dokument w nowym oknie) - stosuje się od dnia 25 maja 2018 r. .pdf (262 KB)

  Klauzula informacyjna art. 13 RODO IAS w Rzeszowie dla mediów (link otwiera dokument w nowym oknie) - stosuje się od dnia 25 maja 2018 r. .pdf (123 KB)

  Klauzula informacyjna art. 22 DODO IAS w Rzeszowie (link otwiera dokument w nowym oknie) .pdf (143 KB)

  Rejestr zmian
«Powrót

Oddział Celny w Jarosławiu

Oddział Celny w Jarosławiu

Oddział Celny w Jarosławiu

Dane teleadresowe:

Oddział Celny w Jarosławiu
Adres:  37-500 Jarosław, ul. Przemysłowa 2A
Telefon: +48 16 6248602

 

Punkt Urzędu Skarbowego w Przemyślu do spraw obsługi deklaracji akcyzowych nabycia wewnatrzwspólnotowego samochodów osobowych – przy Oddziale Celnym wJarosławiu ( tel: 16 6248605, e-mail: us.przemysl@mf.gov.pl

 
Kierownik Oddziału: kom. Danuta Drozd

 

Godziny urzędowania:

Oddział Celny w Jarosławiu pracuje w systemie jednozmianowym od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach: 
 • poniedziałek - piątek od 8.00 do 16.00,
 • sobota od 9.00 do 13.00
Dodatkowo strony działające we właściwości Oddziału Celnego w Jarosławiu mogą poza godzinami ich urzędowania dokonywać zgłoszeń celnych w ramach posiadanych pozwoleń na stosowanie procedur uproszczonych bez ograniczeń czasowych (dla procedur uproszczonych wyznaczeni w Oddziale Celnym w Przemyślu funkcjonariusze pełnią służbę całodobowo w systemie czterozmianowym).

 

Stosowane procedury:

dopuszczenie do obrotu, tranzyt, skład celny, uszlachetnianie czynne, przetwarzanie pod kontrolą, odprawa czasowa, uszlachetnianie bierne, wywóz.
 

kod identyfikacyjny:

401050
 

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 07.01.2019 Data publikacji: 13.02.2017 11:54 Data ostatniej modyfikacji: 16.10.2020 14:09
Autor: Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Edyta Chabowska
Rejestr zmian