Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

     

    Nazwa urzędu skarbowego

    Imię i Nazwisko osoby wyznaczonej

    Adres e-mail osoby wyznaczonej

    Numer telefonu osoby wyznaczonej

    Urząd Skarbowy w Brzozowie

     

    Maria Bartnicka koordynator

    maria.bartnicka@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 434 -07-30 wew. 131

    Edyta Magusiak

    edyta.magusiak@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 434-07-30 wew. 131

    Urząd Skarbowy w Dębicy

     

    Urszula Zając koordynator

    urszula.zajac@pk.mofnet.gov.pl

    (14) 680-52-17

    Elżbieta Bystrek

    elzbieta.bystrek@pk.mofnet.gov.pl

    (14) 680-53-10

    Paweł Gleń

    pawel.glen@pk.mofnet.gov.pl

    (14) 680-53-10

    Urząd Skarbowy w Jarosławiu

     

    Iwona Karcińska koordynator

    ikar@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 624-67-75

    Bogdan Zarzecki

    bzi@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 624-67- 82

    Urząd Skarbowy w Jaśle

     

    Jerzy Bochnowski koordynator

    jerzy.bochnowski@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 448-01-81 wew. 117

    Małgorzata Hap

    malgorzata.hap@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 448-01-81 wew. 109

    Urząd Skarbowy w Kolbuszowej

     

    Krystyna Zielińska koordynator

    krystyna.zielinska@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 227-06-69

    Jan Partyka

    jan.partyka@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 227-06-69

    Urząd Skarbowy w Krośnie

     

    Iwona Kasprzyk koordynator

    iwona.kasprzyk@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 437-35-11

    Anna Bożek                 

    anna.bozek@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 437-35-12

    Dorota Wójcik           

    dorota.wojcik@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 437-35-13

    Urząd Skarbowy w Lesku

     

    Agnieszka Poznańska koordynator

    agnieszka.poznanska@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 469-90- 66

    Iwona Karolinczak

    iwona.karolinczak@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 469-90-66

    Urząd Skarbowy w Leżajsku

     

    Elżbieta Mączka koordynator

    emc@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 240-68-43

    Aleksandra Sobuś

    ass@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 240-68-38

    Urząd Skarbowy w Lubaczowie

     

    Magdalena Czajkowska koordynator

    mcj@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 632-93-19

    Dorota Lisze

    dle@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 632-93-19

    Lucyna Szawara

    lkus@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 632-93-05

    Urząd Skarbowy w Łańcucie

     

    Jan Kumorek koordynator

    jan.kumorek@pk.mofnet.gof.pl

    (17) 225-93-41

    Joanna Wojnar

    joanna.wojnar@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 225-93-46

    Urząd Skarbowy w Mielcu

     

    Marta Wójcik - koordynator

    marta.wojcik@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 780-00-51

    Dominik Durda

    dominik.durda@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 780-00-83

    Andrzej Mieszkowski -

    andrzej.mieszkowski@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 780-00-69

    Urząd Skarbowy w Przemyślu

     

    Agnieszka Harłacz koordynator

    agnieszka.harlacz@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 675-26-74

    Monika Kowalczyk

    monika.kowalczyk@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 675-26-74

    Joanna Kaszelny joanna.kaszelny@pk.mofnet.gov.pl (16) 675-26-74

    Elżbieta Kaliszczak

    elzbieta.kaliszczak@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 675-26-75

    Irena Gierczak

    irena.gierczak@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 675-26-75

    Magdalena Woińska-Rząsa

    magdalena.woinska-rzasa@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 675-26-75

    Urząd Skarbowy w Przeworsku

     

    Maria Dziki koordynator

    maria.dziki@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 648-69-26

    Alina Maziarz-Tańska

    alina.maziarz-tanska@pk. mofnet.gov.pl

    (16) 648-69-25

    Ewa Kruk

    ewa.kruk@pk.mofnet.gov.pl

    (16) 648-69-01

    Urząd Skarbowy w Ropczycach

     

    Janusz Bączkowski koordynator

    janusz.baczkowski@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 223-18-25

    Waldemar Sado

    waldemar.sado@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 223-18-24

    Elżbieta Wdowik

    elzbieta.wdowik@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 223-18-21

    Barbara Róg

    barbara.rog@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 223-18-22

    Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

     

    Anna Klimczyk koordynator

    anna.klimczyk@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 853-73-08

    Grzegorz Pawlus

    grzegorz.pawlus@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 853-73-16

    Urząd Skarbowy w Sanoku

     

    Magdalena Potocka-Suchyna koordynator

    magdalena.potocka-suchyna@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 461-63-05

    Elżbieta Haduch

    elzbieta.haduch@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 461-63-44

    Danuta Kłodowska

    danuta.klodowska@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 461-63-27

    Urząd Skarbowy w Stalowej Woli

     

    Edyta Szczupak koordynator

    edyta.szczupak@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 877-71-63

    Barbara Dziura

    barbara.dziura@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 877-71-63

    Urząd Skarbowy w Strzyżowie

     

    Monika Wójcik koordynator

    monika.wojcik@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 276-85-26

    Anita Nowak

    anita.nowak@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 276-85-26

    Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu

     

    Aneta Olear-Guzik koordynator

    aneta.olear-guzik@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 851-43-69

    Justyna Rydzik

    justyna.rydzik@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 851-43-57

    Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych

     

    Edward Małecki koordynator

    edward.malecki@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 461-21-43 wew.226

    Małgorzata Marek - Tracińska

    malgorzta.marek-taracinska@pk.mofnet.gov.pl

    (13) 461-21-43 wew.226

    Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie

     

    Aneta Dragan-Pustelak koordynator

    aneta.dragan-pustelak@pk.mofnet.gov.pl

     (17) 875-14-63

    Anna Dzik

    anna.dzik@pk.mofnet.gov.pl

      (17) 875-14-63

    Elżbieta Spólnik

    elzbieta.spolnik@pk.mofnet.gov.pl

     (17) 875-14-92

    Urząd Skarbowy w Nisku

     

    Sebastian Moskal koordynator

    sebastian.moskal@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 877-77-29

    Jolanta Hawryło

    jolanta.hawrylo@pk.mofnet.gov.pl

    (15) 877-77-24

    Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie

     

    Piotr Kobryło koordynator

    piotr.kobrylo@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 860-30-89

    Maria Kaźmierczyk-Wójcik

    maria.kazmierczyk-wojcik@pk.mofnet.gov.pl

    (17) 860-30-95

     

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 05.06.2017 Data publikacji: 05.06.2017 14:31 Data ostatniej modyfikacji: 27.10.2017 08:31
    Autor: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
    Rejestr zmian