«Powrót

Szkolenie z wypełniania oświadczeń majątkowych

Szkolenie z wypełniania oświadczeń majątkowych

Szkolenie z wypełniania oświadczeń majątkowych

Na zdjęciu prowadzący szkolenie

W dniach 20-21 listopada 2018 r. z inicjatywy Naczelnika Urzędu Skarbowego w Jarosławiu dr Grzegorza Pieszko oraz Kierownika Referatu Czynności Analitycznych i Sprawdzających Bogdana Zarzeckiego odbyło się szkolenie w zakresie wypełniania oświadczeń o stanie majątkowym dedykowane dla Wójtów, pracowników Urzędów Gminy oraz radnych nowej kadencji Rady Gminy w Laszkach i Wiązownicy. Tym samym zapoczątkowano cykl szkoleń dla radnych wszystkich gmin powiatu jarosławskiego, jak również dla radnych rady powiatu, w zakresie wypełniania oświadczeń majątkowych.

Wprowadzenia w tematykę oświadczeń majątkowych dokonał Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu dr Grzegorz Pieszko, następnie Kierownik Referatu Czynności Analitycznych i Sprawdzających Bogdan Zarzecki – komórki, która dokonuje weryfikacji oświadczeń majątkowych, przeprowadził szkolenie w tym zakresie.

Spotkanie zostało podzielone na dwie części: teoretyczną - wskazującą między innymi konieczność składania oświadczeń, jako ważnego elementu ogólnie pojętej polityki antykorupcyjnej Państwa oraz praktyczną, w której radni przeanalizowali wszystkie zagadnienia ujęte w rubrykach druku oświadczenia.

Całość została ujęta w formie multimedialnej prezentacji, która w sposób obrazowy, przedstawiła poruszane zagadnienia. Na zakończenie omówiono najczęściej popełniane błędy oraz odpowiadano na pytania uczestników szkolenia.

Celem akcji jest pomoc osobom zobowiązanym do składania oświadczeń majątkowych w prawidłowym ich wypełnieniu.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 23.11.2018 Data publikacji: 23.11.2018 15:08 Data ostatniej modyfikacji: 23.11.2018 15:10
Autor: Piotr Olejarz Osoba publikująca: Teresa Piechowicz-Barzyk Osoba modyfikująca: Teresa Piechowicz-Barzyk
Rejestr zmian