«Powrót

Reprezentanci podkarpackiej KAS znowu sięgnęli po złoto

4 marca w Wiązowej  odbyły się Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej w biegach długodystansowych.

Mistrzostwa odbyły się w ramach 38 Półmaratonu Wiązowskiego. Wzięło w nim udział  82 uczestników z 16 Izb Administracji Skarbowej a także drużyny z Ministerstwa Finansów, Krajowej Szkoły Skarbowości i Krajowej Informacji Skarbowej .
Nasza reprezentacja w składzie: Weronika Biała, Radosław  Duszczak, Marek Puzio, Piotr Rokita, Jacek Wasylów, Marcin Wójcik startowała na dystansach 5 km oraz  21,1 km i jak zwykle dowiodła swoich sportowych możliwości i niezłomnej walki zajmując V miejsce .

Na szczególne  wyróżnienie   zasługują:  Weronika Biała, która indywidualnie na dystansie 5 km w kategorii kobiet do 50 lat  zajęła pierwsze miejsce i złoty medal,   Wasylów Jacek, który indywidualnie na dystansie 21,1 km w kategorii mężczyzn do 50 lat zajął pierwsze miejsce i również złoty medal oraz Marek Puzio, który indywidualnie na dystansie 5 km w kategorii mężczyzn 50+ zajął drugie miejsce i srebrny medal.