Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT

    Lista osób wyznaczonych w poszczególnych Urzędach Skarbowych woj. podkarpackiego do obsługi podatników w zakresie plików JPK-VAT:

     

    Nazwa urzędu skarbowego

    Imię i Nazwisko osoby wyznaczonej

    Adres e-mail osoby wyznaczonej

    Numer telefonu osoby wyznaczonej

    Urząd Skarbowy w Brzozowie

    Anna Grzegorzak koordynator

    anna.grzegorzak@mf.gov.pl

    (13) 434 -07-30 wew. 122

    Maria Bartnicka

    maria.bartnicka@mf.gov.pl

    (13) 434-07-30 wew. 131

    Urząd Skarbowy w Dębicy

    Urszula Zając koordynator

    urszula.zajac@mf.gov.pl

    (14) 680-53-13

    Elżbieta Bystrek

    elzbieta.bystrek@mf.gov.pl

    (14) 680-53-10

    Paweł Gleń

    pawel.glen@mf.gov.pl

    14) 680-53-10

    Agnieszka Bielówka

    agnieszka.bielowka@mf.gov.pl

    (14) 680-53-14

    Edyta Baum-Ciecieręga

    edyta.baum-ciecierega@mf.gov.pl

    (14) 680-53-11

    Urząd Skarbowy w Jarosławiu

    Iwona Karcińska koordynator

    iwona.karcinska@mf.gov.pl

    (16) 624-67-75

    Bogdan Zarzecki

    bogdan.zarzecki@mf.gov.pl

    (16) 624-67- 82

    Urząd Skarbowy w Jaśle

    Jerzy Bochnowski koordynator

    jerzy.bochnowski@mf.gov.pl

    (13) 448-01-81 wew. 117

    Małgorzata Hap

    malgorzata.hap@mf.gov.pl

    (13) 448-01-81 wew. 109

    Urząd Skarbowy w Kolbuszowej

    Krystyna Zielińska koordynator

    krystyna.zielinska@mf.gov.pl

    (17) 227-06-69

    Jan Partyka

    jan.partyka@mf.gov.pl

    (17) 227-06-69

    Urząd Skarbowy w Krośnie

    Iwona Kasprzyk koordynator

    iwona.kasprzyk@mf.gov.pl

    (13) 437-35-11

    Anna Bożek

    anna.bozek@mf.gov.pl

    (13) 437-35-12

    Dorota Wójcik

    dorota.wojcik5@mf.gov.pl

    (13) 437-35-13

    Urząd Skarbowy w Lesku

    Agnieszka Poznańska koordynator

    agnieszka.poznanska@mf.gov.pl

    (13) 469-90- 66

    Iwona Karolinczak

    iwona.karolinczak@mf.gov.pl

    (13) 469-90-67

    Urząd Skarbowy w Leżajsku

    Elżbieta Mączka koordynator

    elzbieta.maczka@mf.gov.pl

    (17) 240-68-43

    Aleksandra Sobuś

    aleksandra.sobus@mf.gov.pl

    (17) 240-68-38

    Urząd Skarbowy w Lubaczowie

    Magdalena Czajkowska koordynator

    magdalena.czajkowska2@mf.gov.pl

    (16) 632-93-19

    Dorota Lisze

    dorota.lisze@mf.gov.pl

    (16) 632-93-19

    Lucyna Szawara

    lucyna.szawara@mf.gov.pl

    (16) 632-93-05

    Urząd Skarbowy w Łańcucie

    Jan Kumorek koordynator

    jan.kumorek@mf.gof.pl

    (17) 225-93-41

    Joanna Wojnar

    joanna.wojnar@mf.gov.pl

    (17) 225-93-46

    Urząd Skarbowy w Mielcu

    Marta Wójcik - koordynator

    marta.wojcik@mf.gov.pl

    (17) 780-00-51

    Dominik Durda

    dominik.durda@mf.gov.pl

    (17) 780-00-83

    Andrzej Mieszkowski -

    andrzej.mieszkowski@mf.gov.pl

    (17) 780-00-69

    Urząd Skarbowy w Przemyślu

    Monika Kowalczyk - koordynator

    monika.kowalczyk2@mf.gov.pl

    (16) 675-26-74

    Joanna Kaszelny

    joanna.kaszelny@mf.gov.pl

    (16) 675-26-74

    Urząd Skarbowy w Przeworsku

    Maria Dziki koordynator

    maria.dziki@mf.gov.pl

    (16) 648-69-26

    Alina Maziarz-Tańska

    alina.maziarz-tanska@mf.gov.pl

    (16) 648-69-25

    Ewa Kruk

    ewa.kruk2@mf.gov.pl

    (16) 648-69-01

    Urząd Skarbowy w Ropczycach

    Janusz Bączkowski koordynator

    janusz.baczkowski@mf.gov.pl

    (17) 223-18-25

    Waldemar Sado

    waldemar.sado@mf.gov.pl

    (17) 223-18-24

    Elżbieta Wdowik

    elzbieta.wdowik@mf.gov.pl

    (17) 223-18-21

    Barbara Róg

    barbara.rog@mf.gov.pl

    (17) 223-18-22

    Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

    Anna Klimczyk koordynator

    anna.klimczyk@mf.gov.pl

    (17) 853-73-08

    Grzegorz Pawlus

    grzegorz.pawlus@mf.gov.pl

    (17) 853-73-16

    Urząd Skarbowy w Sanoku

    Magdalena Potocka-Suchyna koordynator

    magdalena.potocka-suchyna@mf.gov.pl

    (13) 461-63-05

    Wojciech Pyrchała

    wojciech.pyrchala@mf.gov.pl

    (13) 461-63-44

    Urząd Skarbowy w Stalowej Woli

    Edyta Szczupak koordynator

    edyta.szczupak@mf.gov.pl

    (15) 877-71-63

    Barbara Dziura

    barbara.dziura2@mf.gov.pl

    (15) 877-71-63

    Urząd Skarbowy w Strzyżowie

    Monika Wójcik koordynator

    monika.wojcik2@mf.gov.pl

    (17) 276-85-26

    Beata Strzępek

    beata.strzepek@mf.gov.pl

    (17) 276-85-26

    Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu

    Aneta Olear-Guzik koordynator

    aneta.olear-guzik@mf.gov.pl

    (15) 851-43-69

    Justyna Rydzik

    justyna.rydzik@mf.gov.pl

    (15) 851-43-57

    Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych

    Edward Małecki koordynator

    edward.malecki@mf.gov.pl

    (13) 461-21-43 wew.226

    Małgorzata Marek - Tracińska

    malgorzta.marek-taracinska@mf.gov.pl

    (13) 461-21-43 wew.226

    Szymon Koszałka

    szymon.koszalka@mf.gov.pl

    13) 461-21-43 wew.119

    Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie

    Aneta Dragan-Pustelak koordynator

    aneta.dragan-pustelak@mf.gov.pl

    (17) 87 51 492

    Zofia Szewczyk

    zofia.szewczyk@mf.gov.pl

    (17) 87 51 463

    Monika Węglowska

    monika.weglowska@mf.gov.pl

    (17) 87 51 463

    Urząd Skarbowy w Nisku

    Sebastian Moskal koordynator

    sebastian.moskal@mf.gov.pl

    (15) 877-77-29

    Jolanta Hawryło

    jolanta.hawrylo@mf.gov.pl

    (15) 877-77-24

    Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie Piotr Kobryło koordynator piotr.kobrylo@mf.gov.pl (17) 860-30-89
    Anita Krużel anita.kruzel@mf.gov.pl (17) 860-31-01
    Beata Gąsior beata.gasior@mf.gov.pl (17) 860-31-01
    Rafał Sajdak-Grabowski rafal.sajdak-grabowski@mf.gov.pl (17) 860-30-95

     

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 24.10.2018 Data publikacji: 05.06.2017 14:31 Data ostatniej modyfikacji: 24.10.2018 07:18
    Autor: Urzędy Skarbowe w woj. podkarpackim Osoba publikująca: Paweł Staszkiewicz Osoba modyfikująca: Paweł Staszkiewicz
    Rejestr zmian